Dania
5 dni

1 DZIEŃ: Wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych (ok.22.00), nocny przejazd w kierunku granicy z Niemcami, odprawa paszportowo-celna.

2 DZIEŃ: W godzinach rannych przyjazd do Hansa Parku; Beztroski pełen odprężenia i wspaniałej zabawy dzień w jedynym nadmorskim parku rozrywki w Niemczech: wyjątkowe położenie nad morzem, spektakularne, pełne atrakcyjności urządzenia oraz kosztowne przedstawienia na żywo zapewniają wyjątkową atmosferę: nieograniczone ilościowo korzystanie ze wszystkich atrakcji parku oraz oglądanie wszystkich przedstawień zawarte jest w cenie biletu wstępu; Atmosferę, emocje i oderwanie się od szarej rzeczywistości przeżyjecie m. in.: w miasteczku westernowym "Bonanza City" na "Starym Jarmarku" z jego historycznymi urządzeniami i w "Krainie Piratów" z jej nowo powstałymi atrakcjami: "Barracuda Slide" i "Fly Billy"; w godzinach wieczornych zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ:Po wczesnym śniadaniu przejazd do miejscowości Billund w Danii, gdzie znajduje się słynny Legoland; w tym parku tematycznym - zbudowanym w całości z klocków LEGO - spędzimy większą część dnia; w godzinach popołudniowych przejazd na nocleg w okolice Kopenhagi, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: W godzinach rannych przejazd do Kopenhagi: Park Lange ze słynną kopenhaską Syrenką, Stare Miasto, Zamek Christiansborg. Muzeum Thordvaldsena, Budynek Giełdy, barokowy kościół, Holmens oraz Biblioteka Królewska; o godz 12.00 obejrzymy zmianę warty przed Pałacem Królewskim Amalienborg; po południu czas wolny w centrum handlowym Stroeget, zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych oraz pobyt w słynnym kopenhaskim ogrodzie rozrywkowym Tivoli, w godzinach wieczornych przejazd na prom w Gedser i przeprawa do Rostocku; wyjazd w drogę powrotną do Polski.

5 DZIEŃ :Przekroczenie granicy polskiej w godzinach rannych; przejazd do Gdańska i zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych

Świadczenia zawarte w cenie:

* Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
* 2 noclegi w hotelach klasy turystycznej
* 2 śniadania i 2 obiadokolacje
* ubezpieczenie
* realizacja programu z pilotem oraz obsługą przewodnicką
* wszystkie niezbędne rezerwacje
* 3 opiekunów gratis

Cena nie zawiera:
Na wydatki programowe (bilety wstępów do zwiedzanych obiektów) należy dodatkowo przygotować ok.20 DEM i ok. 200 Koron Duńskich

Uwaga!
Program oraz kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.

CENA : 615 PLN

>> powrót <<